Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобицькому районі священик відмовився провести похорон: йому задалеко
20 Грудня, 20:00

У Дрогобицькому районі священик відмовився провести похорон: йому задалеко

Священик села Воля Якубова у Дрогобицькому районі на Львівщині о. Іван відмовився провести чин похорону парафіянки, яка мешкала на хуторі Раковець. Така інформація з’явилася на сторінці «Дрогобич та дрогобичани» у Facebook.

«Розкажу про ситуацію, яка трапилася у селі Воля Якубова. Сьогодні був похорон найстаршої і найповажнішої жінки в селі – баби Марти. Прожила вона важке життя. Свого сина поховала з Афганістану. Одну дочку з синдромом Дауна виховувала і утримувала до останніх днів.
Була, у дійсності, дуже побожна і дуже добра людина. Священик Іван відмовився поховати за традиціями християнства цю надзвичайно поважну жінку. Тобто не відправляв і не запечатував домовину вдома, де зібралися родичі й сусіди. Бабу Марту без християнських традицій винесли з дому і просто понесли на цвинтар. Лиш у церкві була відправлена дуже коротка служба без традицій запечатувавання гробу», – написав користувач соцмережі Andrew Dolynyuk.

У коментарі до допису автор зазначає, що священик відмовився поховати жінку, бо «далеко йти пішки до будинку – через поле 2 км».

Труну на цвинтар везли фірою.

Схожі новини