Як повідомив у коментарі LMN депутат Львівської обласної ради Сергій Оленич, роботи включали укріплення фундаменту, повну заміну підлоги другого ярусу, реставрацію дерев’яних брусів, сходів, а також заміну ґонту на середньому куполі. Всі роботи проводилися з максимальною увагою, щоби зберегти унікальну архітектуру святині.
Загальна вартість реконструкції, за словами Сергія Оленича, склала близько 3,3 мільйона гривень, з яких 3 мільйони були виділені з обласного бюджету в рамках спецпрограми ЛОВА «Охорона та збереження обʼєктів культурної спадщини», ще 300 тисяч – з міського бюджету Дрогобича.
Також за кошти бюджету Дрогобицької громади було проведено капітальну реконструкцію площі Святого Юра поблизу церкви. Тут облаштували бруковані доріжки, газони, а також провели благоустрій та озеленення.
Після освячення храму віряни мали змогу відвідати святиню та побачити відреставрований іконостас. Для численних гостей, які не змогли потрапити всередину, на площі Святого Юра та на подвір’ї церкви встановили великі екрани з трансляцією літургії.