У Дрогобичі облаштовують Алею памʼяті Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі облаштовують Алею памʼяті Героїв
12 Лютого, 16:31

У Дрогобичі облаштовують Алею памʼяті Героїв

У Дрогобичі, в Парку Степана Бандери розпочали роботи з облаштування Алеї Героїв. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

На Алеї облаштовують символічну арку та портрети полеглих Захисників. На кожному портреті, окрім фото та короткої інформації про Героя, буде QR-код з посиланням на портал, де розміщено детальнішу біографічну довідку про кожного воїна, його життєвий та бойовий шлях, обставини загибелі та місце поховання.

Проєкт дизайну майбутньої пам’ятної Алеї розробила дружина загиблого Героя Руслана Сиксоя (Ультраса), художниця Христина Соломчак.

«Христина розробила дизайн майбутньої Алеї, який підтримали родини полеглих Захисників. Після цього почалась кропітка робота над реалізацією проєкту – у Дрогобицькій міській раді щотижня збиралась робоча група, паралельно тривав збір коштів від небайдужих дрогобичан та меценатів», — йдеться у повідомленні.

Жодних коштів з бюджету міської ради на реалізацію проєкту витрачено не було. Завдяки благодійним внескам вдалось виготовити металеві конструкції для арки, друк фотографій Захисників, виготовлення символічних птахів. Конструкція арки буде декорована вишиваним орнаментом.

Відтак, ще у планах закласти Алею бруківкою, облаштувати освітлення та відеоспостереження згідно з дизайнерським проєктом та провести благоустрій навколишньої території.

Відео