У Дрогобичі та низці населених пунктів громади, що на Львівщині, тимчасово припинять газопостачання через проведення планово-профілактичних робіт на газорозподільній станції. Про це повідомили в Дрогобицькому управлінні експлуатації газового господарства Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Газу не буде дві доби, а саме з 8:00 год 21 липня до 8:00 год 23 липня.
Як зазначають газовики, припинення газопостачання пов’язане з проведенням планово-профілактичних робіт на ГРС Західним лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів ТОВ «Оператор ГТС України».
Без газопостачання тимчасово залишаться споживачі у: Дрогобичі, Новому Селі, Болехівцях, Почаєвичах, Михайлевичах, Раневичах, Лішні, Унятичах, Монастирі-Лішнянському, Рихтичах, Залужанах, Снятинці, Старому Селі, Медвежі, Брониці, Долішньому Лужку, Новошичах, Бистриці, Бикові, Озимині.
Споживачів просять поставитися до тимчасових незручностей із розумінням.
Нагадаємо, на Львівщині військовослужбовці та працівники силових структур можуть скористатися додатковою підтримкою під час купівлі житла за державною програмою «єОселя». Завдяки програмі вони можуть отримати житло у кредит без сплати пільгових 3% річних, адже ці витрати покриває обласний бюджет.