У Дрогобичі встановлять новорічну ялинку «на зло м..скалям» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі встановлять новорічну ялинку «на зло м..скалям»
02 Грудня, 14:24
logo-black

У Дрогобичі встановлять новорічну ялинку «на зло м..скалям»

З наближенням новорічних свят перед керівництвом міст і сіл постає питання, чи на часі встановлення новорічної ялинки. У більшості міст наразі встановлюють новорічних красунь якщо є спонсори або меценати, які готові це профінансувати. Яка ситуація на Львівщині?

LMN у ефірі програми «Погляд з Хмарочоса» поспілкувались з мером Дрогобича Тарасом Кучмою та дізнались, чи буде у Дрогобичі цього року ялинка та чому поняття «свято не на часі» є російським наративом.

За словами міського голови ялинку на Центральній площі вже не ставлять другий рік. Все це тому, що на ній відбуваються прощання з Героями, однак ялинки у мікрорайонах та біля Будинку культури встановлять.

«Центральну ялинку ми не ставимо вже другий рік по одній причині. В нас на Центральнй площі відбуваються прощання з Героями і це було б не природньо, що діти, ялинка, святкування і поруч труна. Однак ялинки ставлять у мікрорайонах. Туди також перенесли всі заходи для дітей. Важливо, що святкування ми робимо так, щоб якомога більше задонатити, заколядували на нашу армію», – розповів Тарас Кучма.

Також він зазначив, що встановлення ялинки у Дрогобичі відбувається виключно за кошти меценатів.

«Ялинка практично безкоштовна. Ми не витрачаєм бюджетні кошти, це є кошти меценатів. Ми виділяємо кошти тільки на подарунки дітям», – додав мер Дрогобича.

Окрім того, у Дрогобичі проводитимуть святкові заходи – насамперед це відкриття ялинки 6 грудня. Буде концертна програма, де вшановуватимуть воїнів. Туди запрошені гості з міст-побратимів.  Загалом концертна програма буде благодійною для допомоги армії. Окрім того, мер зазначив, що всі заходи відбуватимуться в тих місцях, де є поруч бомбосховище. Також в місті організовують й різдвяний ярмарок.

Загалом поняття «ялинка не на часі» Тарас Кучма називає московською пропагадою і додає, що нам необхідно жити їм на зло.

«Те, що ялинка не на часі – це є московська пропаганда, московити все хочуть зробити для того, щоб у нас не працювала економіка, щоб всі люди були у депресії , щоб ми не жили, а були у суцільному траурі… У нас ялинка і святкування будуть москалям на зло», – наголосив міський голова Дрогобича.

Детальніше про те, як міста на Львівщині відзначатимуть новорічно-різдвяні свята, де ставлять ядинки, а де – ні ви можете переглянути на нашому ютуб- каналі в крайньому ефірі проєкту «Погляд з Хмарочоса».

Нагадаємо, що вчора у Львові на площі біля Львівської Опери встановили центральну міську ялинку. 

User Image
Вікторія Васильченко
Відео