У Дрогобичі взяли на хабарі архітектора з міськради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі взяли на хабарі архітектора з міськради
09 Березня, 12:31

У Дрогобичі взяли на хабарі архітектора з міськради

У Дрогобичі працівники СБУ спільно з працівниками Нацполіції затримали на хабарі 27-річного посадовця місцевої міськради. Чоловік – архітектор комунального підприємства при мерії, вимагав 3 тисячі доларів за сприяння видачі технічних документів та попався на гарячому.

«Гроші вимагав за сприяння у видачі технічних документів щодо зміни цільового призначення житлової квартири на приміщення магазину, видачу нового технічного паспорту та внесення відомостей до Реєстру прав власності на нерухоме майно», – кажуть у поліції.

Затримали зловмисника у Дрогобичі, під час одержання ним частини неправомірної вигоди в сумі 900 доларів США. За ці гроші він «гарантував» місцевому жителю сприяння у виготовленні техпаспорта на нежитлове приміщення з подальшою реєстрацією права власності.

«Посадовець налагодив механізм одержання неправомірної вигоди від громадян, у тому числі представників комерційних структур. До протиправної діяльності він залучив декількох своїх колег, – розповіли у СБУ Львівщини. – За різні суми хабарів зловмисники сприяли у виготовленні дозвільних документів на проведення будівельних робіт об’єктів нерухомості з подальшою реєстрацією на них права власності».

Архітектору вже повідомили про підозру за статтею – зловживання владою.

Зараз правоохоронці перевіряють причетність інших чиновників до корупційної схеми.

 

Відео