Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі зводять модульний будинок для переселенців: він вміщатиме до 80 осіб
08 Червня, 12:31

У Дрогобичі зводять модульний будинок для переселенців: він вміщатиме до 80 осіб

У Дрогобичі зводять модульний будинок на 12 квартир, у якому розмістять сім’ї внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили у пресслужбі Дрогобицької міської ради.

За їхніми словами, цей будинок будують за сучасною енергозберігаючою технологією каркасних споруд. Він матиме два поверхи і вміщатиме до 80 осіб. Таких будинків планують спорудити кілька, з різною кількістю квартир.

img_6129-scaled
img_6120-scaled

Окрім того, паралельно ремонтні роботи проводяться у Стебнику, де переоблаштовують гуртожиток, у який планують заселити 32 сім’ї.

img_6052-scaled
img_6111-scaled

«Кожен повинен усвідомлювати, що війна триває у всій країні. Війна змінила наше життя. Змінилася й наша громада. Тепер у нас є нові мешканці громади, яким потрібно житло. Сьогодні більшість мешканців проживає у навчальних закладах. Ці заклади потрібно готувати до нового навчального року. Тому, спільно з державними органами влади, нам потрібно подбати про гідні умови проживання громадян, які покинули свої домівки, втікаючи від обстрілів загарбників», – прокоментував міський голова Тарас Кучма.

Додамо, наразі в міськраді визначають критерії першочерговості надання житла для вимушено переміщених осіб.

Схожі новини