У Дрогобицькій громаді можуть змінитись ціни на проїзд | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобицькій громаді можуть змінитись ціни на проїзд
18 Липня, 14:58

У Дрогобицькій громаді можуть змінитись ціни на проїзд

У Дрогобичі ціна на проїзд у громадському транспорті становить 15 гривень. Таку вартість виконавчий комітет затвердив після стрімкого зростання цін на пальне та комплектуючі запчастини для автотранспорту. До того у червні 2021 року тариф затвердили у розмірі 7 гривень, а у 2018 році – 5 гривень, повідомляють у Дрогобицькій міській раді.

Однак коли проїзд по Дрогобичу з одного кінця в інший кінець міста становить 15 гривень, вартість проїзду у громадському транспорті між Дрогобичем і Стебником становить 25 гривень. З Дрогобича до села Залужани вартість проїзду становить 19 гривень і протяжність маршруту аналогічна.

З огляду на ці розбіжності у протяжності маршрутів та вартості проїзду, Тарас Кучма доручив фахівцям управління інвестицій та економічного розвитку провести аналіз формування тарифу на проїзд у громадському транспорті та подати пропозиції щодо врегулювання питання.

В основі будь-якого тарифу мають біти чіткі економічні розрахунки. Коли мешканці громади вказують на різні ціни, а протяжність маршруту приблизно однакова, виникає чимало запитань. Ми навели лад на території Дрогобича, час звернути увагу на роботу громадського транспорту у громаді. Мешканці громади, які проживають у Стебнику чи у селах, мають мати однакові умови щодо доступності та платоспроможності за користування послугами громадського транспорту. Особливо це стосується пенсіонерів, які через мінімальні пенсії сьогодні вимушені обмежувати свої потреби. Наше завдання – вирішити цю проблему і зробити це якомога швидше, – прокоментував ситуацію Тарас Кучма.

До слова, на території Дрогобича функціонує «Картка Дрогобичанина», яка дає знижку на проїзд у громадському транспорті. Виготовити її можливо у відділеннях Ощадбанку.

Відео