Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобицькій громаді переселенцям виплатили 13 млн грн фінансової допомоги
31 Травня, 16:42

У Дрогобицькій громаді переселенцям виплатили 13 млн грн фінансової допомоги

У квітні Дрогобицька РВА розпочала співпрацю з чеською неурядовою організацією «Людина в біді» щодо фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам соціально визначених категорій. Загалом сума виплат для ВПО склала вже 13 мільйонів 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Львівської  ОВА.

 

«Спільно з представниками чеської неурядової організації «Людина в Біді» проводили реєстрацію ВПО для подальшого проведення виплат. Заявки на отримання грошової допомоги подали 3000 ВПО, які зупинились у Дрогобицькій громаді району, бо саме цю громаду обрали міжнародні партнери», –розповіли в Дрогобицькій РДА.

Загалом у Дрогобицькому районі понад 34 тисячі осіб офіційно зареєструвались та отримали довідку про статус внутрішньо переміщеної.

«Станом на сьогодні 2000 наших внутрішньо переміщених земляків вже отримали допомогу по 6600 гривень кожен. Загалом сума виплат склала 13 мільйонів 200 тисяч гривень. Наразі виплати продовжуються», – повідомили тут.

Нагадаємо, нещодавно Дрогобицька РВА розпочала співпрацю з Міжнародною організацією «HelpAge International в Україні». Вони допомагають ВПО з-поміж літніх людей та осіб з інвалідністю. Здебільшого це підтримка продуктами харчування та іншими соціальними речами. Якщо ви така особа і зараз проживаєте у Дрогобицькому районі, то звертайтесь до Дрогобицької районної військової адміністрації.

Схожі новини