У дружини екс-очільника «Львівтеплоенерго» забрали ділянку лісу в Брюховичах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У дружини екс-очільника «Львівтеплоенерго» забрали ділянку лісу в Брюховичах
17 Листопада, 15:58

У дружини екс-очільника «Львівтеплоенерго» забрали ділянку лісу в Брюховичах

Державі повернуто земельну ділянку лісогосподарського призначення загальною площею понад 0,2 га. Як повідомляють у Львівській обласній прокуратурі, земля знаходиться в смт Брюховичі.

Журналісти zaxid.net зазначають, що цю ділянку незаконно приватизувала львів’янка Наталія Пакіж, дружина колишнього керівника «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа.

“Встановлено, що селищна рада, всупереч законодавству, розпорядилася землями державної власності, які перебували на праві постійного користування філії «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України». Своїм рішенням селищна рада відчужила земельні ділянки з лісового фонду. В подальшому цими землями незаконно заволоділа фізична особа”, — повідомляють у прокуратурі.

Прокурори звернулися з позовом про витребування земельних ділянок. Справа розглядалася в судах близько 10 років. Шевченківський районний суд Львова ще у 2013 році задовольнив позов про вилучення землі.

Та щоб ухилитися від виконання рішення суду, відповідачка об’єднала дві ділянки в одну. Тоді прокурори подали позов про витребування новосформованої ділянки. Справа дійшла до Верховного Суду, який у листопаді минулого року підтвердив вилучення землі на користь держави. Як повідомляють у прокуратурі,  вищевказане рішення суду виконано – земельну ділянку повернуто з приватної власності та зареєстровано за Львівською обласною державною адміністрацією.

Відео