Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Герой АТО загинув у ДТП на Старосамбірщині
16 Серпня, 13:47
logo-black

Герой АТО загинув у ДТП на Старосамбірщині

Тетяна Пасічник

Сьогодні, 16 серпня, внаслідок ДТП трагічно загинув учасник бойових дій на Сході України 29-річний Володимир Вінярський з  села Міженець, що на Старосамбірщині.

Чоловік навчався в університеті «Львівська політехніка» на факультеті «Геодезія».  Брав активну участь у Революції Гідності, повідомляють у департаменті соціального захисту населення ЛОДА.

У Володимира залишились батьки та сестра.

49947101_114057222999236_8453667778052751360_n

У 2014 році під Старобільськом на Луганщині отримав важке наскрізне вогнепальне поранення. Внаслідок цього був особою з інвалідністю І групи.

«Ми познайомилися з Володимиром у 2015 році, коли він був на реабілітації в Барселоні. Волонтери сказали ,що треба негайно летіти в Київ в посольство, щоб продовжити візу. Тільки після цього Володя зміг би лікуватись далі, однак  йому  обов’язково потрібен був супровід. Я вирішила летіти з ним», – розповідає LMN волонтер Адріана Рибалченко.

Жінка згадує Володимира життєрадісного та усміхненого. Каже, завжди хотів змінити країну та світ на краще.

«Була смішна історія в літаку. Перед нами сиділа сім’я зі сходу України, а в той час Володя жартував про українців, які не хочуть вивчати рідну мову. Сім’я в той час пошепки між собою розмовляла, а під кінець польоту взагалі заговорили до нас українською. Є ще багато історій і подій, але жодного разу я не чула, щоб Володя жалівся чи злився. Завжди усмішка, завжди жарти»,- каже Адріана.

Нагадаємо, тіло Володимира з-під автомобіля витягували рятувальники.

Фото: з фб-сторінки Володимира Вінярського.

Схожі новини