Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У дуже і дуже важкому стані»: дівчині, яку вдарило струмом на потязі, потрібна допомога
13 Липня, 17:13

«У дуже і дуже важкому стані»: дівчині, яку вдарило струмом на потязі, потрібна допомога

26-річній Ірині Петрик Ірина Петрик, яка отримала важке ураження електричним струмом у Львові, потребує донорської крові та фінансової підтримки. Дівчина у реанімації, вчора їй провели першу операцію, скільки ще попереду не беруться прогнозувати навіть лікарі.

«З моєю колегою Іриною сталася трагедія. Удар струмом 38 тис. Вольт. Понад 70 % опіків всього тіла. Зараз вона у дуже і дуже важкому стані. І, серед іншого, її життя залежить від наявності грошей і донорської крові. Це звучить страшно, але часто життя має свою ціну. І життя Іри залежить і від того, чи буде потрібна сума на її виживання і лікування, чи ні. Мова йде про понад 10 тисяч грн на щодень на найближчі 1,5 місяця», – закликала допомогти подрузі Оксана Зьобро із видавництва «Старого Лева».

Ірина також працювала у видавництві. Сама вона родом із Волині. У Львові працювала та проживала. Нагадаємо, в суботу, 9 липня, її вразило струмом, коли вона піднялася драбиною на цистерну товарного потяга. Дівчина отримала понад 70 % опіків всього тіла.

«Жінка перебуває у реанімації. Її вже вивели із шокового стану, дещо стабілізували. Зараз почнеться період токсемії – два тижні вона ще буде важка. Сьогодні відбудеться перша операція – будемо забирати мертві тканини, щоб зменшити інтоксикацію. Робота тільки починається», – наголосив Василь Савчин, пише «Твоє місто».

hiyv6jhg6xdmco2mtlmiad0jroprgixzhvcz9npn

Як пояснив комбустіолог, найбільше в Ірини обпечені тулуб, верхні і нижні кінцівки. Скільки операцій жінка потребуватиме, наразі сказати важко.

Небайдужих закликають допомогти Ірині.

«Хто має таку можливість, будь ласка, здайте кров на Пекарській, 65 в Львівському обласному центрі служби крові (підійде будь-яка група крові). Там, на місці, варто сказати, що здаєте донорську кров для Ірини Анатоліївни Петрик, що у реанімаційному відділенні у 8 лікарні, і лікарі та медсестри уже знатимуть куди її передавати», – додає подруга Ірини.

Також дівчині можна допомогти фінансово: 4149 4993 4416 9972 Петрик Лариса Олександрівна (мама потерпілої).

Схожі новини