Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівських медиків виявили коронавірус
03 Квітня, 16:07

У львівських медиків виявили коронавірус

У двох медиків зі Львова ПЛР-тести підтвердили інфікування коронавірусом. Обидва чоловіки зараз ізольовані, опитують осіб, з якими вони контактували. У всіх “контактних” забирають біоматеріал для проведення ПЛР-тестування, повідомляє ЛМР.

«Один з медиків — це лікар-анестезіолог львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Чоловікові 47 років. Він хворів, перебував вдома на самоізоляції, після погіршення самопочуття звернувся до сімейного лікаря. Зараз пацієнт перебуває в інфекційній лікарні з пневмонією», – кажуть в мерії.

У лікарні швидкої допомоги провели опитування осіб, з якими контактував хворий, всіх людей ізолювали, взяли біоматеріал для ПЛР-тестування. Також медики обстежують родичів хворого лікаря.

«Другий лікар — з 5-ої міської поліклініки, він перебував на лікуванні у 5-ій лікарні. Відомо, що він контактував з пацієнткою, в якої напередодні також виявили коронавірус. Хворий також ізольований, усіх контактних осіб обстежують та ізольовують», – зазначає пресслужба.

Чоловікові 54 роки. Його перевезли в інфекційну лікарню.

Нагадаємо, станом на ранок на Львівщині загалом є 13 пацієнтів з підтвердженим діагнозом коронавірусу, двоє — вже одужали.

Фото: ЛМР

Схожі новини