Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У двох ОТГ Львівщини проходять місцеві вибори
22 Грудня, 13:35
logo-black

У двох ОТГ Львівщини проходять місцеві вибори

Сьогодні, 22 грудня, у Жидачівському та Мостиському районах відбуваються вибори депутатів сільських рад. Про це повідомляє Львівська облдержадміністрація. Для проведення голосування створили 11 дільничих комісій та дві окружні. Очікується, що у голосуванні візьмуть участь близько 2,5 тис. осіб.

У Жидачівському районі відбуваються вибори в Облазницькій сільській раді. До неї входять села Облазниця, Воля-Облазницька, Дунаєць, Жирівське, Корнелівка, Махлинець, Нове Село. Рада приєдналася до Гніздичівської ОТГ. Голосування проходить у чотирьох одномандатних виборчих округах. Відтак на чотири депутатські місця тут є семеро осіб.

В Мостиському районі голосують мешканці Мишлятицької (села Мишлятичі, Ганьковичі, Конюшки, Липки, Тамановичі, Толуковичі) і Хідновицької (села Хідновичі, Боратичі, Тишковичі) сільських радах. Ці ради приєдналися до Шегинівської ОТГ. Тут зареєстрований 21 кандидат в депутати. Усього ж депутатських вакансій – 7.

У поліції Львівщини повідомили, що до охорони  порядку залучили більше, ніж 70 працівників поліції. Також створили додаткові слідчо-оперативні групи, групи реагування патрульної поліції та мобільні наряди вибухотехнічної служби.

Додамо, вже через тиждень, 29 грудня, відбудуться вибори у Нежухівській ОТГ на Стрийщині. До її складу увійшли: Нежухівська сільська рада (села Нежухів, Райлів), Голобутівська сільська рада (село Голобутів), Завадівська сільська рада (село Завадів), Заплатинська сільська рада (села Заплатин, Діброва), Ланівська сільська рада (село Ланівка). Нежухівська сільська виборча комісія зареєструвала чотирьох кандидатів на посаду сільського голови і 80 кандидатів у депутати, які претендують на 22 депутатських крісла.

Фото: Прямий.

  • 0
  • 174
Схожі новини