Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У двох українських депутатів виявили коронавірус: ще одного госпіталізували з підозрою
23 Березня, 10:46

У двох українських депутатів виявили коронавірус: ще одного госпіталізували з підозрою

У народного депутата “Опозиційної платформи – За життя” Олександра Лукашева виявили COVID-19. Таку інформацію оприлюднив народний обранець з “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко у своєму телеграмі, передає “24 канал”.

У Верховній Раді Лукашев займає пост першого заступника голови комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Нагадаємо, 18 березня у нардепа з групи “Довіра” Сергія Шахова лабораторно підтвердили наявність в організмі коронавірусу. Згодом COVID-19 виявили і в його дружини. Ймовірно, вірусом вони заразилися в Італії, де відпочивали до 11 березня.

Спочатку Шахов перебував на самоізоляції та навіть виходив у прямий ефір, аби розповісти про свій стан і відчуття. Проте 21 березня нардепа госпіталізували в Олександрівську клінічну лікарню міста Києва з діагнозом пневмонія.

57_main-3
Інфікованим на коронавірус може бути і народний депутат Сергій Вельможний. З 21 березня він разом зі сином перебуває в Олександрівській клінічній лікарні. У нардепа – є симптоми хвороби, але перший тест показав негативний результат. Тому Вельможний здав аналізи, які мають остаточно підтвердити або спростувати наявність у нього коронавірусу.
Зазначимо, Вельможний є членом політичної партії “Наш край”, головою якої є той же Шахов. У парламенті вони сформували політичну групу “Довіра”.
93c3844-velm

Фото: з доступних Інтернет-джерел.

Схожі новини