Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У двох районах на Львівщині заборонили продаж алкоголю
28 Лютого, 14:17

У двох районах на Львівщині заборонили продаж алкоголю

На території Яворівського району на Львівщині заборонили продавати алкоголь. Відповідний наказ 27 лютого видав голова Яворівської районної адміністрації Ярослав Коминський.

Заборона на продаж алкоголю діє з неділі, 27 лютого. Як вказано в наказі, усім продовольчим магазинам, кафе, ресторанам, АЗС та іншим торговим точках у межах Яворівського району заборонено продавати алкоголь та інші спиртовмісні речовини.

Таке рішення у районній адміністрації пояснили напруженою соціально-психологічною обстановкою серед мешканців району. Алкоголь  має шкідливий вплив на організм, тому заборона його продажу допоможе запобігти вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

f60970b2-f8fb-4842-8b58-35296b1d69a9
Від завтра заборонено продавати алкоголь ще в одному районі Львівщини.
“В Червоноградському районі заборонили продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та столових вин з 00:00 1 березня на період дії воєнного стану. Відповідний наказ підписав начальник Червоноградської районної військової адміністрації Андрій Дяченко”, – повідомили на сторінці “Ехо Червонограда”.

Раніше алкоголь уже заборонили продавати на території Івано-Франківської, Тернопільської, Волинській та Чернівецької областей.

Схожі новини