У двох селах на Стрийщині виявили нелегальні пилорами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У двох селах на Стрийщині виявили нелегальні пилорами
02 Березня, 13:00

У двох селах на Стрийщині виявили нелегальні пилорами

На Стрийщині припинили діяльність двох нелегальних пилорам. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

За даними слідства, мешканець одного з сіл Стрийського району на власному господарстві облаштував підпільну пилораму. Туди чоловік звозив незаконно зрубану деревину і розпилював її на готову лісопродукцію.

«Під час обшуку виявлено та вилучено 18 колод деревини, а також бензопили і транспортний засіб на якому було ще 4 колоди породи смерека», – зазначили в прокуратурі.

Також встановлено місце незаконної різки дерев на території одного із лісництв ДП «Ліси України», де виявлено ще 9 пнів.

Аналогічну нелегальну пилораму виявили правоохоронці й у сусідньому селі.

«На подвір’ї господарства виявили деревину та лісопродукцію, а саме: 4 колоди смерека, 41 брус, дошки в кількості 73 штуки без дозвільних документів та металеву-переносну пилораму»,- зазначили в прокуратурі.

Також встановлено місця незаконної рубки в лісовому масиві ДЛГП «Галсілліс», де виявлено ще 14 незаконно зрубаних і готових до транспортування колод деревини, а також 5 пнів.

Слідчі дії тривають, призначено ряд експертиз, на вилучену деревину, лісопродукцію, знаряддя та засоби вчинення злочину накладено арешт. Також вилучено незаконно зрубаної деревини на суму понад 120 тис грн.

Відео