У двох школах Львівщини створять коворкінги з вирощування мікрозелені | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У двох школах Львівщини створять коворкінги з вирощування мікрозелені
18 Липня, 19:55

У двох школах Львівщини створять коворкінги з вирощування мікрозелені

У двох громадах Львівщини будуть створені відкриті шкільні коворкінги для розкриття творчого, проєктно-технологічного, підприємницького потенціалу школярів. Коворкінги оснастять сучасним обладнанням, вони будуть відкриті зранку до вечора, тут зможуть працювати не лише учні та учениці, а й дорослі, зокрема і з числа внутрішньо переміщених осіб. Про це LMN повідомили в українському представництві Ради Європи.

«Більше того, частину виробів та продукції будуть реалізовувати, щоб заробити «кишенькові» або ж «перший капітал» для відкриття власної справи. Очікується, що відкриті шкільні коворкінги матимуть вплив на розвиток громади та зміцнення місцевої економіки», – розповідають тут.

З 54 учасників з усієї України відібрали 5, зокрема 2 з Львівщини. Йдеться про Ліцей «Львівський» Львівської міської ради та Пустомитівський ліцей №1. Обидва заклади реалізовуватимуть проєкт зі створене коворкінгу з вирощування мікрозелені.

У коворкінгах має бути лише сучасне обладнання, яке використовується максимально ефективно. З 9 до 15 години дня коворкінги мають працювати для освіти. З 15 до 17 – як гуртки. Після 17 – як відкритий простір для роботи і творчості для усіх бажаючих: учительської й учнівської спільнот з інших шкіл, батьків і всієї громади

Відео