У Димінського відсудили 30 гектарів землі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Димінського відсудили 30 гектарів землі
04 Грудня, 11:07

У Димінського відсудили 30 гектарів землі

 Йдеться про майже 30 га території Яворівського полігону, де відбуваються міжнародні військові змагання.

Фірма львівського бізнесмена Петра Димінського взяла в оренду територію Яворівського полігону і збудувала там приватний будинок. Військова прокуратура з 2015 року намагалася відсудити цю ділянку.

Договір з Димінським  уклала Яворівська квартирно-експлуатаційна частина.  Згідно з документом, нежитлові приміщення колишнього профілакторію, площею понад 1100 м2 у с. Верещиця на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон) здали в оренду.

А разом з ними надали в користування земельну ділянку площею майже 30 га, з яких 13 га – озеро.

“Указаний договір оренди укладений ще у 2012 році терміном на 3 роки. Однак у травні 2015 року сторони уклали додатковий договір, продовжили оренду до травня 2018-го. Зробили це з порушенням, бо не проводили конкурсу”, – повідомили у прес-службі військової прокуратори Західного регіону.

Протягом 2015-2017 років в судах прокуратура намагалася скасувати цей договір оренди. Однак Господарський суд відмовився визнавати його недійсним.

Після закінчення терміну дії документу військова прокуратура знову  звернулася до суду. Цього разу Господарський суд Львівської області ухвалив рішення на користь військової прокуратури.

Відео