Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У дитячій лікарні на Орлика запрацювала нова травматологічна операційна
09 Вересня, 09:15

У дитячій лікарні на Орлика запрацювала нова травматологічна операційна

В ортопедо-травматологічному відділенні міської дитячої клінічної лікарні Львова, що на вул. П. Орлика, запрацювала нова сучасна травматологічна операційна, передає Львівська міська рада.

У відділенні зробили спеціальний ремонт та встановили сучасне обладнання. Це перша такого високого класу операційна у системі у львівській лікарні. Сучасне обладнання операційної включає в себе візуалізатор вен, збільшуючі лінзи, безтіньову лампу, енергоефективний і з підвищеною безпекою коагулятор. А також можливість підключення апаратів для малоінвазивних операцій, візуалізація процесу оперативного втручання з можливістю трансляції його у навчальну кімнату та по системі телемедичних консультацій тощо.

«Ця операційна — це новітні технології в плані будівництва та дизайну таких об’єктів з дотримання всіх санітарно-епідемічних норм. Вона унікальна тим, що має систему панелей, які можуть оброблятись звичайними миючими засобами. Вона створює систему повітряних потоків, які забезпечують надходження стерильного повітря без додаткових хімічних засобів. Також тут дуже потужне технічне забезпечення: застосовано багато ІТ-технологій, які надають багато зручностей під час проведення операцій», — каже завідувачка відділення Галина Гачкевич.

img_5421
img_5420

За словами лікарки, дитячий травматизм є більше поширеним ніж дорослий, тому поява такої операційної є надважливою.

Зазначимо, ремонт у травматологічній операційній вдалося здійснити за допомогою громадського проекту № 18 «Я хочу знову бігати». 3 млн грн — кошти проекту, 200 тис грн — кошти лікарні.

Також КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» планує до кінця року завершити проект створення відділення невідкладної допомоги. Він передбачає поділ відділення на три зони: зелена – для пацієнтів, які приходять зі скеруванням від сімейного лікаря; жовта – для пацієнтів, які звертаються без скерування від лікаря; червона – для надання невідкладної допомоги.

img_5424
img_5448

З квітня у лікарні вже працює жовта зона – ізоляційно-діагностичне відділення.  Червона зона для надання невідкладної допомоги, тобто реанімаційне відділення, перебуває на стадії завершення.

Загальна вартість проекту зі створення зонованого відділення невідкладної допомоги у дитячій лікарні на Орлика — 36 млн грн.

Фото: Львівська міська рада.

Схожі новини