У Городку за хабар затримали брокера | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Городку за хабар затримали брокера
31 Січня, 16:20
logo-black

У Городку за хабар затримали брокера

Антоніна Скляренко

За 900 доларів обіцяла “вирішити” питання з розмитненням авто митний брокер з посту «Західний» Львівської митниці ДФС, що в Городку — Олена Чорна. Взяли жінку на гарячому, коли та якраз брала гроші.

«Обіцяла посприяти у пришвидшенні процедури розмитнення автотранспортних засобів, так званих «євроблях» за пільговим порядком. Гроші та речові докази вилучено з місця події. Встановлюються інші посадові особи причетні до розподілу коштів, отриманих як неправомірну вигоду», – кажуть у поліції.

Жінку затримали поліцейські, якраз коли вона взяла гроші у власника авто. Слідчі на території митного поста «Західний» провели обшук. Відкрити кримінальне провадження.

Допис про затримання Чорної опублікували у соцмережі. Дописувачі коментують, що за розмитнення авто брокери давно беруть гроші і не лише на львівських постах, але й в сусідніх областях. Ціна коливається від 350 до 1000 доларів.

«Авто при продажу в Україні тому такі й дорогі, бо крім ціни за саму машину, враховують ще й всі витрати при розмитнені. Інколи хабарі «по кишенях» обходяться, як половину вартості всього автомобіля», – пише Антон Яворський.

Відео