Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Городоцькій лікарні лежить немовля, від якого планує відмовитися матір
30 Травня, 12:09
logo-black

У Городоцькій лікарні лежить немовля, від якого планує відмовитися матір

Юлія Швидко

У педіатричному відділенні Городоцької центральної районної лікарні перебуває немовля, до якого не навідуються батьки. Хлопчик народився з неонатальною жовтяницею, та вже одужав. Тепер соціальні служби вирішують, куди його відправити на час, поки батьки одумаються або ж знайдуться усиновителі.

«Малий – дуже хорошенький, здоровий хлопчик. Жартуємо, що коли мати по нього не прийде, то собі залишимо. Наш персонал прив’язався до дитинки, – розповідає LMN головний лікар Городоцької райлікарні Павло Фалинський. – Його мати – наша місцева мешканка. Крім новонародженого, має ще трьох дітей. Сюди прийшла один раз – принесла свідоцтво про народження дитини. Каже, що буде писати відмову від синочка. Народила його у львівському пологовому на вул. Рапоппорта. Одразу повела мову про відмову. Хлопчика спочатку повезли у лікарню на Орлика, тоді перевезли сюди. Малюк народився вчасно з нормальною вагою. Зараз гарно їсть, щодня по 50-60 грам набирає».

Місцеві мешканці, які дізналися про немовля, оголосили збір речей. Люди приносять одяг, памперси, дитячі суміші. Дехто зголошується, аби усиновити хлопчика.

«Забрати дитину нові батьки зможуть лише через місяць. Цей час дається матері на роздуми. Інколи у жінок таке буває: післяпологовий психоз. А потім вони приходять до тями і забирають дитину. Мама цього малюка з вигляду – нормальна жінка», – додає Павло Фалинський.

Фото: ілюстративне

Схожі новини