Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У готелі на Турківщині відвідувач побив поні
30 Червня, 18:14
logo-black

У готелі на Турківщині відвідувач побив поні

27 червня на Турківщині у  готелі “Осоння Карпат” відвідувач Олег побив поні. Тварина перебуває на території готелю, працівники годують та доглядають за ним. На поні катаються діти, які приїжджають на відпочинок.

Працівники готелю кажуть, відвідувач вже вдруге приїжджає у їхній заклад на відпочинок.

“Минулого літа пан Олег із сім’єю вже був у нашому комплексі. Одного дня чоловік напідпитку вирішив підійти із рідними до стійла білого поні на ім’я Понтік. Коник, як завжди, був радий зустрічі, дав дітям себе пестити. Поки вони бавилися, поні щипнув дитину, таке трапляється.  У стані алкогольного сп’яніння пан Олег неадекватно зреагував на прояв любові Понтіка до дитини, і розпочав скандал. Мовляв, тварина здичавіла. Поки персонал курорту безуспішно намагався заспокоїти гостя, чоловік погрожував і наполягав, щоб тварину знищили. За кілька годин конфлікт нібито вичерпався”, – пишуть на офіційній сторінці готелю у фейсбук.

Цьогоріч відвідувач знову приїхав у готель “Осоння Карпат”. Казав, хоче половити форель. Однак причина приїзду виявилась іншою.

“Поки ніхто не бачив, чоловік сам підійшов до стійла і просто напав на Понтіка з кулаками. Після знущань над бідною твариною гість у стані алкогольного сп’яніння прийшов до рецепції готелю, щоб похвалитися своїм “подвигом”! У такий спосіб він вирішив помститися конику за нібито прояв агресії до його дитини, і знову погрожував застрелити поні. Також виявилося, що і рік тому Олег побив тварину, коли ніхто не бачив”, – додають.

Дирекція готелю розповіла LMN про стан поні. На щастя, серйозних ушкоджень у тварини немає.

“Добре, що все обійшлось. Ми не можемо допустити, щоб така людина перебувала на території комплексу, адже несемо відповідальність за інших гостей. Пан Олег жорстокий до тварин, але й до оточуючих використовував нецензурну лексику, – розповідає LMN адміністратор готелю. -Поліція на наш виклик не зреагувала, тому хочемо власними силами зробити чоловіка відомим”.

65455507_2324223824321404_8244583169446117376_n

Фото: з фб- сторінки “Осоння Карпат”

Схожі новини