У Гарнізонному храмі у Львові триває акція «Благодійна верба» в підтримку Захисників і Захисниць | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Гарнізонному храмі у Львові триває акція «Благодійна верба» в підтримку Захисників і Захисниць
21 Квітня, 17:10
logo-black

У Гарнізонному храмі у Львові триває акція «Благодійна верба» в підтримку Захисників і Захисниць

З 14 до 28 квітня включно, з нагоди свята Входу Господнього у Єрусалим, в Інформаційному центрі Гарнізонного храму можна долучитися до доброчинної ініціативи, придбавши вербові галузки. Благодійна акція відбуватиметься на підтримку Захисників і Захисниць України.

“Ми знаємо, що вербу кожен придбає і вона йому послужить як знак такого певного символу Квітної неділі, символу перемоги Христа, який увійшов у Єрусалим як цар, і люди його вітали. Також ми підсумовуємо свій час посту і така добра справа, що ми вітаємо Христа і разом з ним входимо в Страсний тиждень. Кожен придбає вербову галузку, а чому би не зробити так, щоб це була водночас якась добра ініціатива”, – каже отець Гарнізонного храму Юрій Цюпка.

Акція “ Благодійна верба” проводиться в храмі з 2015 року. Кошти спрямовували на Фундацію святого Миколая, який витрачав їх на різні потреби військових та дітей-сиріт. Водночас під час повномасштабної війни всі гроші йдуть на Збройні Сили України.

“Зокрема протягом 9-ти років кошти йшли на Фундацію святого Миколая. І люди знають про цю Фундацію, яка є при нашому храмі. Звідти ми користаємо на різні проєкти для праці з дітьми-сиротами, з військовими, студентами. А оскільки вже третій рік повномасштабна війна, то, відповідно, ці роки ми ті кошти спрямовуємо на Збройні Сили України. Тут Гарнізонний храм, сюди приходить багато військових, і щодня їм щось є необхідне і потрібне, то відповідно теж будемо користали з такої добровільної пожертви людей”, – розповів LMN отець Юрій.

Придбати вербові галузки можна в Інформаційному центрі Гарнізонного храму, який відчинений з 9 до 18 години кожного дня.

User Image
Роксолана Іваніцька
Відео