У Гарнізонному храмі відкрили «Простір Сміливих» для дітей військовослужбовців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Гарнізонному храмі відкрили «Простір Сміливих» для дітей військовослужбовців
22 Лютого, 15:59

У Гарнізонному храмі відкрили «Простір Сміливих» для дітей військовослужбовців

У Львові, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулося урочисте відкриття та освячення «Простору Сміливих».  Тут діти військовослужбовців можуть відвідувати різні гуртки.
Після знайомства з дітьми, працівники Простору формуватимуть програму на основі їхніх запитів. Уже запланували проведення гуртків з вивчення англійської мови, майстер-класів та тематичних зустрічей.
Також Простір оснащений комфортними умовами для спільної молитви батьків та їхніх дітей під час Божественних Літургій у Гарнізонному храмі. У приміщенні встановлено екран, за допомогою якого відбуватиметься онлайн-трансляція Богослужінь.

«Дякую священникам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та усім добродіям. Завдяки вашій невтомній праці діти наших Захисників та Захисниць матимуть можливість проводити своє дозвілля в освячених і гарно омебльованих приміщеннях. Очевидно, що всіх діток неможливо тут прийняти, але допомогти одній дитині – означає допомогти цілому її світові. Нехай Господь захищає усіх дітей наших Захисників та Захисниць та благословляє їх», – сказав, під час освячення Простору, Архиєпископ і митрополит Львівський Високопреосвященніший Владика Ігор.

«Простір Сміливих» відкрито у результаті співпраці Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та Управління освіти Львівської міської ради.

Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук висловив вдячність усім доброчинцям, які долучилися до створення цього проєкту.

Відео