У гірському селі на 50 житлових будинків планують відновити укриття на 300 осіб | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У гірському селі на 50 житлових будинків планують відновити укриття на 300 осіб
25 Січня, 13:32
logo-black

У гірському селі на 50 житлових будинків планують відновити укриття на 300 осіб

На Самбірщині маленькому селі планують привести в готовність укриття на 300 осіб. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Хоча як дізнались LMN у зазначеному гірському селі всього 50 житлових будинків і переважна більшість населення пенсіонери. 

Прокурори встановили, що в одному із сіл Турківської територіальної громади Самбірського району знаходиться протирадіаційне укриття загальною площею майже 280 кв м. За технічним паспортом воно здатне розмістити 300 осіб.

“Укриття знаходиться на балансі органу місцевого самоврядування, який не вжив заходів щодо приведення захисної споруди у стан готовності та використання її за призначенням”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

У міськраді LMN пояснили, що село про яке йде мова – це гірська місцина на 50 домівок, де переважна більшість населення люди пенсійного віку. Кожен з них має підвал у своєму будинку і не буде ходити у велике укриття, тому у його відновленні немає потреби.

Рішенням суду задоволено позов Самбірської окружної прокуратури і визнано протиправною бездіяльність балансоутримувача та зобов’язано привести захисну споруду в належний технічний стан і готовність до використання за призначенням.

Після набрання рішенням суду законної сили прокуратурою будуть вжиті заходи щодо невідкладного його виконання міськрадою.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео