Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У хлопця із Кам’янка-Бужчини, який повернувся з Італії, виявили грип
13 Березня, 16:35
logo-black

У хлопця із Кам’янка-Бужчини, який повернувся з Італії, виявили грип

18-річному юнаку із Кам’янка-Бузького району, який нещодавно повернувся з Італії та захворів, провели швидкий тест на грип, і він виявився позитивним. Тому лікарі кажуть, коронавірусу у пацієнта нема.

«Звернувся до нас вчора, скаржився на підвищену температуру тіла до 38 градусів, сухий кашель, слабкість та головний біль. Черговий медперсонал у відповідних засобах індивідуального захисту його оглянув. Провели швидкий тест на грип, він виявився позитивним. Тому коронавірусу у пацієнта нема», – каже заступник головного лікаря Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник.

Хлопець перебуватиме на лікуванні в інфекційній лікарні.

Нагадаємо, юнак з 26 лютого до 2 березня відвідував Італію. Після повернення до України відчув симптоми нездужання.

LMN поцікавилася в епідеміологів, чи справді позитивний результат аналізу на грип може стверджувати про те, що хворий не заражений коронавірусом.

«Є відповідний алгоритм дій, затверджений Міністерством охорони здоров’я, і ми його дотримуємось. У хворого із підозрілими симптомами беруть аналізи. Якщо виявляємо грип – лікуємо грип, якщо ні, аналізи скеровуємо далі на дослідження. Шукаємо причину захворювання. Наразі невідомо про випадки – ні в Китаї, ні в Італії, коли б у пацієнта одночасно виявили ознаки грипу і коронавірусу», – пояснила LMN головний позаштатний епідеміолог департаменту ОЗ ЛОДА Наталія Тімко.

Зі слів спеціалістів, при грипі в аналізах крові пацієнта занижені показники лейкоцитів. Тестів, які б виявляли коронавірус на Львівщині, поки нема. Аналізи з підозрою на цю недугу досі передають у Київ.

 

  • 0
  • 2115
Схожі новини