Зазначається, що три роки тому у Львівському обласному центрі служби крові з’явився мобільний центр крові – спеціалізований автобус для виїзних донацій. Відтоді він регулярно, двічі на тиждень, працює в громадах області, сприяючи розвитку донорського руху. Центр зʼявився завдяки діяльності благодійного фонду «Із янголом на плечі», а також його засновника Юрія Федечка та команди.
«Сьогодні був одним із 120 донорів, які здали кров у Городку в нашому обласному бладмобілі. Прошу мешканців області долучатися до донорства крові. Адже наша кров потрібна і дітям у лікарнях, і особливо нашим Воїнам на передовій», – сказав депутат ЛОР Захар Миляник.