Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Городку за вечір зібрали понад пів мільйона гривень для ЗСУ
09 Листопада, 20:09
logo-black

У Городку за вечір зібрали понад пів мільйона гривень для ЗСУ

У суботу, 5 листопада, в Городку, що на Львівщині на благодійному вечорі – аукціоні «Код Нації» громадська організація «Апостольська Чота» спільно з небайдужими зібрала 513 350 гривень на броньований автомобіль для евакуації поранених військових із зони бойових дій. Громадська організація при церкві Благовіщення Пресвятої Богородоці, яка була організатором події, об‘єднала містян та благодійників задля спільної цілі. Львівська мануфактура новин поспілкувалась з заступницею голови організації пані Уляною Греділь та дізналась подробиці вечора.

img_f69fa8838fae-4

Основою благодійного вечора став аукціон з лотами, деякі речі для якого надали благодійники з Городка. Також були присутні військові атрибути, які волонтери громадської організації отримали в подарунок від наших ЗСУ. Серед військових лотів: тубус від Javelin, розмальований петриківським розписом; «Стінгер», яким було збито ворожий літак; касетний снаряд від «Урагану» та багато іншої військової атрибутики. Серед мистецьких лотів — дитяча вишиванка ручної роботи, ікона «Спас Пантократор», погруддя видатних українців – Степана Бандери, Романа Шухевича, патріотичні шахи, футболка колишнього футболіста Володимира Єзерського. Особливо цінним лотом стала футболка з підписом Валерія Залужного, Головнокомандувача ЗСУ. Хто не взяв участь в аукціоні, мав можливість придбати на ярмарку окремо картини, вишиванки чи прикраси ручної роботи.

«Наша команда «Апостольської Чоти» готувалася доблагодійного вечора-аукціону «Код Нації» майже 2 місяці. Тому ми передбачили все. Вхід на благодійний вечір коштував 500 грн, хоча гості мали змогу пожертвувати і більше коштів. Таким чином ті, хто не брав участь в аукціоні чи ярмарку все одно робив вклад у добру справу. В ці гроші входив фуршет, показ моделей української вишиванки, виступ гуртів, також для гостей вечора співав наймолодший волонтер – Юрчик Напора, який вже назбирав понад 1 млн гривень для ЗСУ… Також небайдужі люди ще й окремо перераховували кошти на рахунок організації. Тому з різних зборів зібрали понад пів мільйона гривень», – поділилась пані Уляна з LMN.

img_f69fa8838fae-1
img_f69fa8838fae-6

Волонтерка розповіла, що захід такого масштабу організація влаштовувала вперше.

«Для нас це було ново, вважаю, ми справились дуже гарно, адже за один день зібрали так багато (так ще ніколи за раз не збирали). Дуже щасливі, що тепер зможемо придбати цей броньований автомобіль. Та й люди були задоволені. Найменша ставка за лот складала 4000 грн, а найбільша 60 000 тисяч. Ми дуже вдячні волонтерам і друзям, які нам допомогли зібрати ці кошти, що наблизять нас до перемоги».

Офіційну частину вечора відкрив отець Михайло Греділь, голова організації. Всі працювали на волонтерських засадах задля спільної цілі – фуршет та фотозону організували волонтери, власники ресторану «Garden Hill» безкоштовно надали приміщення.

Надалі в планах «Апостольської Чоти» продовження робота над фільмом «Лемик», зйомки якого почались ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну, а також підготовка до Свята Миколая і звичайно подальша волонтерська підтримка ЗСУ.  

img_f69fa8838fae-5
c2a5cddc-9d13-42f1-a632-1561f26df643
Схожі новини