Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У готелі у Східниці транслювали російські канали
08 Липня, 10:59

У готелі у Східниці транслювали російські канали

В готелі на Львівщині відвідувачам транслювали російські телеканали. Про це повідомила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

Інцидент стався у готелі «Вілла Алеся» у смт Східниця Львівської області. Відвідувач готелю поскаржився на  трансляцію телепрограм «НТВ МИР», «ТНТ», «Россия 24» і «РТР Планета», щодо яких встановлено обмеження для розповсюдження на території України.

«5 липня  2022 року працівник секретаріату представника Національної ради України у Львівській області спільно з фахівцями Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області департаменту кіберполіції Національної поліції України відвідали готель і промоніторили програми в готельному номері», – зазначили у раді.

Серед телеканалів, які мали змогу переглядати відвідувачі готелю, були російські «НТВ МИР» і «ТНТ», а також інші програми, які не внесені до Переліку іноземних програм.

Керівництво закладу попередили, що показ російських пропагандистських телеканалів є неприпустимим, адже не лише ображає громадян країни, в якій росія веде жорстоку війну, а й порушує вимоги чинного українського законодавства. Після цього ретрансляцію цих програм було негайно вимкнено.

Схожі новини