У храмах Львова влаштують благодійний обід для 200 бідних | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У храмах Львова влаштують благодійний обід для 200 бідних
15 Листопада, 11:44
logo-black

У храмах Львова влаштують благодійний обід для 200 бідних

Вікторія Ратушна

Сьогодні, 15 листопада, о 13.00 у храмі Пресвятої Богородиці Володарки України, що на вул. Новознесенській, 34, відбудеться благодійний обід для сотні потребуючих. Його вже третій рік поспіль організовує Мальтійська служба допомоги Львова. Ще один такий обід влаштують для іншої сотні людей у понеділок, 18 листопада, о 13.00 у храмі Воскресіння Господа на вул. Городоцькій 319а. Таким чином планують нагодувати 200 людей.

“При цих храмах облаштовані наші кухні. Щодня туди приходять поїсти близько 50 бідних. Сьогодні ми влаштовуємо масштабний обід в рамках Всесвітнього дня бідних. На кухні працюватиме близько 20 людей. Вони приготують картоплю пюре, борщок, булочки, салат “Олів’є”, гомілки та узвар. Люди зможуть не лише поїсти, а й поспілкуватися, відчути, що вони не самотні”, – каже LMN заступниця директора Мальтійської служби Львова Марія Панчак.

Для того, щоб залучити більше людей до трапези, у церквах оголошували інформацію про благодійний обід. Крім того, Мальтійська служба тісно співпрацює з соціальними службами, які й інформували потребуючих.

“Дуже шкода, що не всі зможуть прийти. Є багато людей, які не можуть ходити і роками не виходять з будинків. Їм доставляє їжу наша кухня на колесах. Але сьогоднішній обід лише для тих, хто може сам прийти”, – додає Марія Панчак.

Зазначимо, наразі триває збір коштів на реалізацію обіду. Всі небайдужі можуть допомогти фінансово за цим посиланням.

Фото: ілюстрація.

Відео