Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У гуртожитку в Дрогобичі зафіксували спалах ковіду
26 Квітня, 17:42

У гуртожитку в Дрогобичі зафіксували спалах ковіду

Станом на 25 квітня у медичних закладах Дрогобича на лікуванні перебуває 379 осіб. Із цієї кількості недужих – 80 пацієнтів із числа внутрішньо переміщених осіб. Такі дані на засіданні Гуманітарного координаційного центру озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, інформують у міській раді.

«Цими днями був зафіксований спалах ковіду серед мешканців одного з гуртожитків. Зокрема, одну матір із дитиною було скеровано на лікування в Львівський «Охмадит». Паралельно, десяток осіб із числа внутрішньо переміщених із ковідом шпиталізовано в стаціонар інфекційного відділення Стебницької лікарні. Кількість контактних осіб встановлюють», – додав Володимир Чуба.

Зокрема, в стаціонарі першої міської лікарні медичну допомогу надають 9 особам із числа вимушено переміщених, в онколікарні міста лікують 4 пацієнтів з числа переселенців, в Стебницькій міській лікарні – 13.

Що стосується Дрогобицької дитячої лікарні, то в стаціонарі медзакладу станом на ранок 25 квітня, перебуває 25 дітей з числа вимушено переміщених, в пологовому будинку – 8.

Схожі новини