У Яворівській громаді за місяць зібрали майже 280 тисяч гривень на дрони для військових | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Яворівській громаді за місяць зібрали майже 280 тисяч гривень на дрони для військових
04 Липня, 19:50

У Яворівській громаді за місяць зібрали майже 280 тисяч гривень на дрони для військових

У Яворівській громаді ГО “Яворівська пташка”, яка займається збором коштів на FPV-дрони для наших військових, у червні запустила челендж “#Задонать_на_дрон“, який приніс 122 тисячі гривень. Про це повідомили на сторінці ГО “Яворівська пташка” у Facebook.

Хочу подякути всім учасникам челенджу, які донатили на дрони: працівникам міської ради, ГО “Корміл“, працівникамІнету” та магазину “Прованс”. Також дякую нашій молоді, учням і випускникам шкіл Наконечного, Завадова та Середкевичів та дівчинці Насті, яка віддала подаровані на день народження 12 тисяч гривень на виготовлення дронів. Долучайтеся до збору коштів та челенджів і ми будемо виготовляти дрони, які нищитимуть ворога”,- наголосив міський голова Яворова Ігор Грабовський. 

 

 

Загалом за червень вдалося зібрати майже 280 тисяч гривень, виготовити 18 дронів та передати їх на фронт. Десять дронів минулого тижня вже полетіли до полку “Азов”, а вісім – в частини, де воюють захисники з Яворівської громади. 

Зазначимо, що Яворівська міська рада запустила проєкт «Яворівська пташка» лише у травні і вже вдалося вдалося зібрати 536 тисяч гривень, на які виготовили 39 FPV- дронів та передали їх до 24-ї та 63-ї бригад. 

 

 

Відео