У Яворові помічники Святого Миколая колядували разом з гуртом «DZIDZIO» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Яворові помічники Святого Миколая колядували разом з гуртом «DZIDZIO»
17 Січня, 15:40

У Яворові помічники Святого Миколая колядували разом з гуртом «DZIDZIO»

Волонтери та меценати благодійної акції «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято» колядували разом з гуртом «DZIDZIO».

Теплий вечір добродіям подарували засновники та організатори акції. Тисячі небайдужих жителів Яворівщини допомогли потребуючим дітям з Івано-Франківської, Новояворівської та Яворівської громад отримати омріяні подарунки від Святого Миколая протягом цих восьми років.

В рамках акції цьогоріч зібрали понад 200 листів від дітей та допомогли втілити бажання в реальність.

Таким був результат 8 щорічної акції «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято», яку організовує ГО «Молодь Яворівщини», народний депутат Павло Бакунець, міські ради, церкви, навчальні заклади та приватні підприємці Яворівського району.

Вчора свято зробили для самих помічників Миколая – їх зібрали для спільної коляди та частувань пампухами разом з гуртом «DZIDZIO».

«У нас в Яворовому краю живуть надзвичайні люди, які роблять справжні дива. Понад 200 дітей отримали свято, щирі емоції і теплі спогади з їх допомогою. Тож подякувати усім цим добродіям і зробити для них спільну коляду – це для нас велика приємність», – розповідає Павло Бакунець, народний депутат та ініціатор акції «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято».

«Я був радий приїхати у такий близький і важливий для мене Яворів і особисто подякувати людям, які допомагають дітям відчути дивовижну атмосферу свята Миколая. Кожному їх добрі справи повернуться сторицею», – коментує Михайло Хома, фронтмен гурту «DZIDZIO». В грудні цього року організатори планують продовжити традицію, і подарувати ще більше емоцій дітям, які цього потребують.

Відео