Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Кабміні призначили ще двох голів РДА на Львівщині
28 Листопада, 10:42
logo-black

У Кабміні призначили ще двох голів РДА на Львівщині

Бродівську РДА очолить Оксана Прокопець, а Сокальську РДА – Ігор Дацюк. Таке рішення прийняв Кабмін, повідомляє нардеп Олексій Гончаренко. 

Як вдалось з’ясувати LMN з відкритих джерел, 41-річна Оксана Прокопець раніше була першим заступником голови Бродівської ОДА. Жінка навчалась у Львівській комерційній академії за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста. Також навчалась у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України.Перед роботою в РДА працювала в Управлінні Державного казначейства у Бродівському районі. Жінка одружена, виховує сина. Наприкінці минулого року придбала квартиру у Бродах у співвласності з чоловіком, сином та ще двома людьми, зв’язок з якими не вказано. 

Ігор Дацюк очолює Сокальську районну організацію Конгресу українських націоналістів. 1 грудня 2010 року Ігор Дацюк був обраний головою Сокальської районної ради. Балотувався у 2015 році до Сокальської райради, але не пройшов, набравши 9,7%, повідомляє “Голос Сокальщини”. Чоловік одружений, виховує сина. 

Зазначимо, що остаточне рішення про призначення голів РДА приймає Президент України. На даний момент поки немає офіційного рішення про призначення.

  • 0
  • 1807
Схожі новини