У Кам’янка-Бузькому районі відкрили оновлену амбулаторію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Кам’янка-Бузькому районі відкрили оновлену амбулаторію
25 Січня, 20:50

У Кам’янка-Бузькому районі відкрили оновлену амбулаторію

Сьогодні, 25 січня, у селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району відкрили оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини. На ремонт витратили близько 2 млн грн, повідомили у прес-службі ЛОДА.

Ремонт розпочали у 2017 році. У будівлі замінили усі вікна та двері на енергозберігаючі. У 2018 році зробили  капітальному ремонті внутрішніх приміщень.  Тепер вони відповідають сучасним стандартам та санітарним нормам.

«Я гордий від того, що у нашій українській родині, народові вдалося побудувати потужну армію. Я гордий від того, що ми всі разом зуміли закласти фундамент для побудови нації, державності у спосіб створення Помісної церкви. Мені приємно, що розвивається українська мова. Перебуваючи за кордон, я гордо кажу усім, що є українцем. Україну знають, впізнають і поважають на міжнародній арені. Ми зараз реалізуємо низку реформ, зокрема і децентралізації, медичну та освітню. Будемо єдині, будемо розуміти, що ми є українці і годитися цим – і все у нас вдасться», – зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

Жовтанецька  амбулаторія обслуговує 12 сіл, а це  8514 осіб.

Амбулаторія у Жовтанцях забезпечена двома автомобілями «швидкої» допомоги. Також тут є можливість зробити біохімічний аналіз крові,  а у фізкабінеті можна скористатися апаратами УВЧ, Дарсонваль, електрофорез.

ФОТО: Жовтанецька об’єднана громада

Відео