У Кам’янці-Бузькій затримали керівника районної лікарні – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Кам’янці-Бузькій затримали керівника районної лікарні
30 Січня, 18:13
logo-black

У Кам’янці-Бузькій затримали керівника районної лікарні

Антоніна Скляренко

Кілька годин тому директора КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» 39-річного Романа Кучерепу затримали правоохоронці. У своєму кабінеті він проводив переговори із представниками ком’ютерної фірми. Після цього працівники відділу боротьби з економічною злочинністю виявили в його сумці гроші.

Колеги Кучерепи переконані, купюри лікарю підкинули.

«Ми підозрюємо, що Романа Стефановича підставили. Він точно не міг взяти хабара. Комусь явно хочеться на його місце, – каже колишній працівник Кам’янка-Бузької районної лікарні анестезіолог Юрій Карвацький. – Весь медичний персонал в шоці. Це і людина, і лікар від Бога. Дуже благородний. Самі ж працівники його висували на посаду керівника лікарні. Кучерепа жив цією установою, вірою-правдою служив, відстоював інтереси лікарні, де міг. Просто завалив її гуманітарною допомогою з Америки. Сьогодні вночі ще залишився тут ночувати, бо мав важкого пацієнта з черепно-мозковою травмою».

Медики кажуть, з представниками комп’ютерної фірми лікар домовлявся про обладнання для установи.

Під час слідчих дій лікарю стало погано. Він має проблеми з тиском.

«Всі знають, що Роман Стефанович гіпертонік. Коли ця вся ситуація відбувалася в його кабінеті, у нього піднявся тиск. Але слідчі не дозволили його залишити в нашій лікарні. Посадили його в машину і повезли до Жовкви. Наразі там надають медичну допомогу. А ми намагаємося зв’язатися з юристами», – додає Карвацький.

Роман Кучерепа – хірург за спеціальністю. Керував лікарнею в Кам’янка-Бузькій майже два роки. За цей час встиг зробити медустанову однією з найкращих в області.

 

Відео