У кар’єрі на Червоноградщині втопився 11-річний школяр | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У кар’єрі на Червоноградщині втопився 11-річний школяр
28 Червня, 11:27
logo-black

У кар’єрі на Червоноградщині втопився 11-річний школяр

Вчора, 27 червня, у місцевому кар’єрі у селі Бояничі Червоноградського району втопився 11-річний хлопчик зі сусіднього села Гатківка. Школяр купався з двома друзями. Раптом Іванко пірнув під воду і не зміг виринути. Під вечір рятувальники витягнули на берег тіло дитини.

«Іванко виховувався у дуже позитивній родині. Був найстаршим з чотирьох дітей у сім’ї. Ще 14 червня разом з ровесниками йшов до Першого Причастя, а майже через два тижні маємо таку трагедію, – розповідають LMN односельчани хлопчика. – Вчора він зі своїм 14-річним другом та подругою-шестикласницею нарвали черешень, тоді вирішили піти скупатися. У такому віці дітей важко пропильнувати. Вони ж думають, що уже дорослі. Почали тонути. Дівчинку очевидці, які теж були на кар’єрі, витягнули. Хлопці до кінця намагалися врятувати один одного. Старший зумів вибратися з води, а молодший пішов на дно».

У селі поки не знають, коли Іванка поховають – у вівторок чи середу. Його тіло ще у морзі.

«Горе, невимовне горе… Хлопець, який вижив, пережив великий стрес. Все плаче, картає себе, що не зміг друга врятувати. Хоча він зробив усе, що від нього залежало», – додають у Гатківці.

Раніше у Бояничах був глиняний кар’єр. Зараз ця територія частково затоплена.

Фото: ДСНС у Львівській області

Відео