У Хирові пропонують скоротити заступника міського голови | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Хирові пропонують скоротити заступника міського голови
27 Травня, 11:47
logo-black

У Хирові пропонують скоротити заступника міського голови

Мешканці Хирівської громади, що на Самбірщині, пропонують скоротити посаду заступника міського голови, щоб зекономити бюджетні кошти. Відповідну петицію щодо змін у структуру та чисельність апарату міськради зареєстрували на сайті Хирівської міської територіальної громади.

«З метою економії та раціонального використання коштів місцевого бюджету в умовах воєнного стану, внести зміни у структуру та чисельність апарату Хирівської міської ради та її виконавчих органів , а саме скоротити посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – 1 (одна) штатна одиниця», – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що в апараті Хирівської міськради функціонують два заступники міського голови. Відтак громада пропонує скоротити одного із них, а саме – заступника з питань діяльності виконавчих органів ради, аби зекономити бюджетні гроші.

Заощаджені кошти пропонують спрямувати на фінансування Збройних сил України або на погашення заборгованості із заробітної плати педагогічних працівників.

Зазначимо, що петицію було зареєстровано 22 травня. Станом на сьогодні, 27 травня, вже вдалось зібрати необхідну кількість голосів, відтак петиція перебуває на розгляді.

Як зазначила у коментарі LMN голова Хирівської міськради Мирослава Королюк, їй про цю петицію відомо. Вона також додала, що реалізувати це звернення неможливо.

«Саме той заступник, якого пропонують скоротити, минулого року повернувся з Бахмута. Він – учасник АТО, учасник повномасштабної війни. Мені дуже прикро, що, мабуть, комусь не подобається не посада, а особистість. Адже людина, яка працює на цій посаді, виступає за дисципліну», – розповіла вона.

Голова громади припустила, що більшість із тих, хто проголосували за цю петицію, не є жителями Хирівської громади. Вона також зауважила, що місцева влада діятиме згідно із законом та розгляне це звернення, однак на його реалізацію очікувати не варто.

User Image
Вікторія Михаць
Відео