Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У клінічній лікарні гірники поставили шини
26 Жовтня, 14:56

У клінічній лікарні гірники поставили шини

Цілий тиждень у Львівській обласній клінічній лікарні протестують гірники. Справа в тому, що відділення профпатології, де вони періодично лікуються, хочуть перенести в інший корпус. Там приміщення набагато менше і гірше.

З рішенням адміністрації шахтарі не згідні. У коридорі профпатології поставили шини і прапори.

«Ця барикада – символічна, ми ж не перешкоджаємо роботі персоналу. Просто не хочемо допустити, щоб сюди почали завозити обладнання з іншого відділу», – розповів zaxid.net енергетик Ігор Оріховський.

У відділенні профпатології лікуються люди «шкідливих» професій – гірники, енергетики, є тут і учасники АТО. Тепер сюди має переїхати неврологічне відділення, а профпатологію хочуть перенести у терапевтичне.

«Там нема ремонту, стіни обшарпані. Тут же ми багато чого зробили, за благодійні і профспілкові кошти міняли вікна, двері – кажуть шахтарі. – До того ж замість 60 ліжок там буде тільки 35».

 

У адміністрації лікарні кажуть, така реорганізація відбувається у рамках медичної реформи.

«Чому вони не можуть отримувати лікування в Сокалі і Червонограді? В нас же це відділення буде займатись експертною роботою, для обстеження вистачає 3-4 дні. Тобто ми абсолютно всю ту кількість експертиз можемо здійснити на 35 ліжках», – пояснює заступниця головного лікаря обласної клінічної лікарні Лілія Юхимів.

Схожі новини