У клініці «UROSVIT» вирішують «чоловічі» проблеми | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У клініці «UROSVIT» вирішують «чоловічі» проблеми
04 Вересня, 17:01
logo-black

У клініці «UROSVIT» вирішують «чоловічі» проблеми

Дедалі частіше у чоловіків виникають проблеми, які вимагають лікування в андролога. Цей лікар допомагає пацієнтам позбутися недуг, про які раніше соромилися говорити вголос. Сучасні чоловіки розуміють, що проблему не слід замовчувати, її треба вирішувати. Тому звертаються по фахову допомогу до львівської клініки «UROSVIT».

 

«Андрологія – це галузь сучасної медицини, що одночасно межує з кількома напрямками в ній. Сюди відноситься ендокринологія, урологія, репродуктологія, сексопатологія, дерматологія і венерологія. Андролог лікує захворювання, що стосуються чоловічої статевої сфери. Іншими словами, це чисто «чоловічий» лікар, під компетенцію якого потрапляють всі ті особливості, які визначають відмінності чоловіків від жінок. Мова йде про анатомічні, психосексуальні і ендокринологічні особливості, – розповідає LMN лікар-андролог клініки «UROSVIT» Святослав Бойко.

Лікар допомагає пацієнтам, в яких:

 • неплідний шлюб (більше року)
 • клімакс (вікове згасання статевих функцій у чоловіків);
 • запальні процеси сечостатевої сфери;
 • сексопатологічні та психоемоційні відхилення;
 • розлади еякуляції – порушення сім’явиверження (його  відсутність, болючість, прискорення, труднощі досягнення);
 • порушення ерекції;
 • гіпогонадизм ( різноманітні стани, обумовлені недостатньою активністю чоловічих залоз, що відображається на показниках  плодовитості  та гормональних відхиленнях).

«Серед найпоширеніших хвороб – запалення крайньої плоті та головки статевого члена, уретрит, простатит, захворювання, що передаються статевим шляхом. Також ДГП (доброякісна гіперплазію простати), всі форми чоловічого непліддя, хвороби калитки та яєчок. Лікуємо пацієнтів з гіпогонадизмом – недостатністю тестостерону, імпотенцією, еректильними дисфункціями (ослаблення лібідо та оргазму, передчасна еякуляція, недостатня ерекція), – додає Святослав Бойко. – Перед зверненням  до андролога необхідно точно вияснити проблему, стосовно якої хочете проконсультуватися”.

 

Консультація андролога необхідна, коли виникають такі проблеми, як порушення ерекції; питання, пов’язані з чоловічою контрацепцією; за відсутності проблем з репродуктивною функцією у партнерки зачаття не настає; запалення, локалізоване в будь-якій частині статевих органів, що супроводжується почервонінням, болем, розладами сечовипускання або патологічними виділеннями з сечівника; помічені будь-які зовнішні зміни в статевих органах або зміни, пов’язані з їх щільністю (змінюється форма калитки, з’являються та промацуються новоутворення, ущільнення та ін.); будь-яка патологія, що стосується безпосередньо статевих органів (незалежно від характеру такої патології, природженого або придбаного); передчасно з’являються ознаки, що вказують на старіння організму – перш за все відсутність статевого потягу чи неможливість здійснення статевого акту; планування майбутньої вагітності; прийом андролога необхідний і при досягненні 40-50-річного віку, профілактично, зокрема для переконання в тому, що відсутні будь-які патологічні зміни, що стосуються статевої сфери.

Коли людина морально підготувалася, тоді необхідно записатися на прийом. Це можна зробити по телефону або при особистому зверненні в реєстратуру.

При підготовці до консультації лікаря необхідно відмовитися від спиртних напоїв та паління. Вони можуть негативно вплинути на результати досліджень.  Також вимагається дотримання особистої гігієни та, якщо в плани входить аналіз сперми, утримання від сексу за 3-5 днів до прийому. В іншому разі це негативно відобразиться на якості еякулята.

«Прийом починається з  опитування та анамнезу. Анамнез – це відповіді на питання лікаря щодо проблеми, яку ви хочете вирішити. Пацієнт повинен бути готовим відповісти на різноманітні “інтимні питання”. Після отриманих відповідей  лікар зможе виявити можливі причини захворювання. Коли стає зрозумілою повна картина захворювання, проводиться лікарський огляд», – зазначає андролог.

Консультація андролога починаєтся з опитування та відповідей на питання лікаря щодо проблеми, яку Ви хочете вирішити. Ви повинні бути готовими відповісти на різноманітні “інтимні питання”, для того, щоб лікар зміг виокремити можливі причини захворювання.

Так виясняється повна картина захворювання. Потім проводиться лікарський огляд, який може бути оглядом тільки зовнішніх статевих органів, але при потребі включає і пальцеве ректальне обстеження з метою визначення стану простати та сім’яних міхурців.

За результатами бесіди та попереднього огляду лікар призначає ряд необхідних аналізів та досліджень.

В їх перелік можуть входити:

 • дослідження на інфекції , що передаються статевим шляхом (методом полімеразно-ланцюгової реакції виявляються патогени , які є значно меншими за бактерії , – такі як віруси , хламідії, міко-уреаплазми та ін.)
 • коагулограма (аналіз на згортання крові);
 • цистоскопія;
 • уретроскопія;
 • УЗД органів малого тазу ректальним або абдомінальним датчиком;
 • спермограма;
 • аналіз секрету простати
 • мікроскопічне дослідження виділень
 • біохімічні та клінічний аналізи крові;
 • аналіз крові на онкомаркери та гормони вітаміни та мікроелементи;
 • аналіз крові на гепатит, ВІЛ, сифіліс;
 • дослідження імунного статусу;
 • бактеріальний посів секрету простати , еякуляту та виділень з уретри.

Коли результати будуть готові, пацієнт повторно приходить на консультацію.  На базі отриманих даних андролог встановлює діагноз та призначає лікування.

Спектр лікування є також досить широкий. Крім медикаментозного лікування, в більшості випадків потрібна і апаратна фізіотерапевтична допомога.

 

Адреса клініки «UROSVIT»:

м. Львів, вул. Огієнка, 3 (вхід з двору, 1-й поверх)

Тел: (032) 226 30 80, (032) 226 31 80

(098)700 30 80, (099)505 30 80, (073)020 30 80

Е-mail: uro.lviv@gmail.com

www.urosvit.com

 

Відео