У “Книгу успіхів” ввійшли громади Львівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У “Книгу успіхів” ввійшли громади Львівщини
05 Листопада, 17:38

У “Книгу успіхів” ввійшли громади Львівщини

У Києві видали “Книгу успіхів”,  що містить в собі  більше 80 історій, які демонструють позитивний вплив децентралізації на життя громад

Зокрема, в книгу увійшли 4 громади Львівщини:

Щирецька ОТГ

У ній працює сонячна електростанція «Щирець-1» потужністю 2 мВт. Реалізацію проекту у 2017 році розпочала компанія, яка вклала 2 млн євро інвестицій. Для облаштування СЕС використали сонячні панелі, інвертори та комплектну трансформаторну підстанцію українського виробника. Запланована орієнтовна кількість вироблення електроенергії в рік – 2 169 000 кВт/год.

Розвадівська ОТГ

Німецько-польське підприємство планує збудувати вітрову електростанцію у Розвадові. Для будівництва станції рада громади виділила земельну ділянку, яка непридатна для іншого використання. Також поряд є  великі промислові підприємства. Це дозволить швидко налагодити всі інженерні комунікації.

Ходорівська ОТГ

У Ходорівській ОТГ в селі Демидів завершено роботи з реалізації мікропроекту «Влаштування вуличного освітлення». Змонтували  3,74 км лінії електропередач та встановили 36 LED світильників.

Давидівська ОТГ

У селі Пасіки-Зубрицькі відкрили новий дитячий дошкільний заклад, розрахований на 75 дітей. Розпочате у 2015 році будівництво вдалося з завершити завдяки утворенню ОТГ та збільшенню фінансового
ресурсу громади.

Також у двох селах Давидівської ОТГ працює система відеоспостереження. ЇЇ функціонування сприяє зменшенню
злочинності, тому громада планує розширити систему відеонагляду на усі населені пункти ОТГ, а
ще організувати якісне вуличне освітлення.

Відео