У «Краковці» з контрабандою наркотичних речовин затримали скандального активіста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У «Краковці» з контрабандою наркотичних речовин затримали скандального активіста
14 Вересня, 11:11

У «Краковці» з контрабандою наркотичних речовин затримали скандального активіста

Сьогодні, 14 вересня,   в ході проведення спільних заходів з реалізації випереджувальної інформації щодо незаконного переміщення через ДК на в’їзд в Україну на митному посту «Краковець» затримали мешканця Яворова, який намагався провезти велику партію наркотичних речовин. Затриманий – Юрій Кенцало, скандальний активіст.

 

В ході проведення  поглибленого огляду вилучили    210 блістерів – 2520 таблеток препарату «ACATAR ACTI-TABS».  Препарат  заборонений на території України переліком лікарських засобів у зв’язку з невідповідністю вимогам МКЯ.

По цьому факту офіцери ГОРВ направили повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за статтею «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів».

Станом на сьогодні,  таблетки у кількості 2520 штук та легковий автомобіль вилучено.

Нагадаємо, що Юрія Кенцало часто потрапляв у скандальні ситуації. Правоохоронні органи вже затримували активіста за вимагання 30 тис грн у бізнесмена. У січні 2019 року він намагався перетнути кордон у Краковці на автомобілі з перебитими номерами. Раніше депутат Яворівської райради Григорій Бабій відсудив у Юрія Кенацала 5 тис. грн моральної компенсації через пост у Facebook, у якому Кенцало опублікував частину даних з його історії хвороби.

У січні 2015 році між групою місцевих депутатів та Кенцалом розгорівся конфлікт із погрозами фізичної розправи. Також Юрія Кенцала звинувачували в ухиленні від мобілізації до ЗСУ. Правоохороці навіть примусово приводили його до військомату.

  • 0
  • 5606
Відео