Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Красному на колії знайшли мертвим 17-річного хлопця
20 Жовтня, 12:09
logo-black

У Красному на колії знайшли мертвим 17-річного хлопця

Вчора ввечері машиніст вантажного потяга «Здолбунів-Львів», під’їжджаючи під станцію «Красне», що в Буському районі, побачив на колії тіло людини. Зупинив поїзд та викликав «швидку».

«Зі слів машиніста, на колії лежав хлопець і не подавав ознак життя. «Швидку» викликали, але вона тільки констатувала смерть. Що саме сталося, поки не зрозуміло. Але одна із версій – наче хлопець міг випасти з швидкісного поїзда, який їхав раніше на Запоріжжя. Чула, що загиблий не місцевий зі Львова. Його знайшли чомусь у рукавицях. Може, він навмисне причепився до поїзда в пошуках екстриму, а може, хтось навмисне все підлаштував. Хлопцеві було 17 років, дуже шкода, бо зовсім молоде життя обірвалося. Вже експерти будуть зараз з’ясовувати, від чого саме він помер – чи від удару, чи від наїзду», – розповідає працівниця станції, просить не називати її.

Тіло хлопця виявили в кінці перону станції «Красне», недалеко місцевої кузні. Через трагедію рух вантажного потяга та пасажирського, який рухався наступним за розкладом, сполученням «Ворохта-Київ», було затримано на кілька годин.

У районній поліції повідомили, що за фактом загибелі молодої людини порушене кримінальне провадження, зараз ведеться слідство у цій справі.

Схожі новини