Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У криниці на Сокальщині знайшли чоловіка
13 Січня, 12:35
logo-black

У криниці на Сокальщині знайшли чоловіка

Антоніна Скляренко

У селі Діброва Сокальського району, у криниці виявили тіло 51-річного чоловіка. Він мешкав разом із друзями на краю села.

«Влітку до села приїхало двоє чоловіків, цікавилось, чи можна десь поселитися. На хуторі Михайлюки їм продали хатину. Там більше ніхто не живе. А в господарство вселилося їх вже кілька. Завели коника, козу, працювали на землі. Кажуть, спочатку в Заболотові жили, а потім до нас переселилися», – розповідає сільський голова Діброви Ольга Ващишин.

Повідомлення про те, що чоловіка знайшли втопленим у криниці на власному подвір’ї, селом розлетілося пізно вночі. На місці працювали рятувальники і правоохоронці. Тіло витягли та відвезли в морг. Буде проведена судмедекспертиза, аби встановити причину смерті.

«Серед тих чоловіків тільки той один був трохи непутящий, решта працювали. А втоплений, чула, вживав наркотики. Я його бачила востаннє ще на Марії, другий день свят різдвяних. Ходив селом, такий дивний, а потім пропав. Може, ще і тоді втопився, а тільки тепер знайшли», – розповідає місцева мешканка Галина.

Схожі новини