регіональні новини
Написати нам
У курортному селищі на Городоччині з’явиться культурний центр за 18 мільйонів гривень
24 Вересня, 11:07

У курортному селищі на Городоччині з’явиться культурний центр за 18 мільйонів гривень

У селищі Великий Любінь Городоцького району розпочали реконструкцію старого приміщення народного дому. Загальний бюджет проекту становить понад 18 млн грн, передає Львівський центр розвитку місцевого самоврядування.

На ремонт 8 млн 400 тис отримають із Програми підтримки секторальної політики державного бюджету. Понад 127 тис виділили із бюджету Великолюбінської ОТГ та 1 млн 700 тис грн прийде на рахунок селищної ради із коштів субвенції місцевим бюджетам на розвиток сільських територій.

За ці кошти відремонтують будівлю Центру культури, дев’ять приміщень, облаштують мансардний поверх на горищі з двома окремими кімнатами, наповнять обладнанням сім студій.

 «У межах проекту ми закупимо нове обладнання, оновимо та підвищимо професійний рівень кадрового складу працівників, організуємо додаткові напрямки навчання. У нас з’являться вокальна, музична, хореографічна, театральна студії, студії образотворчого мистецтва і кіно, а також інтернет-кафе», – зазначив голова Великолюбінської ОТГ Йосиф Фабрига.

dcd6f29e-0568-4987-9b54-608859daa0aa-2

Послугами центру будуть користуватися майже 10 тис мешканців, які проживають на території Великолюбінської ОТГ.

Вокальна студія буде розміщена в окремому приміщенні, її запроектована потужність – 10 навчальних місць. Театральна студія та студія образотворчого мистецтва на 35 місць спроектовані для суміжного використання. Хореографічна студія також розміщена в окремому приміщенні із можливістю вміщати 40 місць. По 10 навчальних місць передбачено у інтернет-кафе та електронній бібліотеці.

На мансардному поверсі будуть знаходитися кіностудія на 35 людей та музична студія на 10 навчальних місць.

Всі студії будуть обладнані сучасними ноутбуками, необхідним програмним забезпеченням, музичними інструментами, світловим обладнанням, кінопроектором, відеокамерою та меблями.

Фото: ЛЦРМС

Схожі новини