Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Києві відкрили виставку про російсько-українську війну
09 Травня, 16:48

У Києві відкрили виставку про російсько-українську війну

У Києві відкрили виставку про нинішню російсько-українську війну «Україна. Розп‘яття». Про це у Телеграмі розповів міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«У період активної фази війни, що триває в нашій країні, ці дні набувають нових сенсів та символів. Тому у Національному музеї історії Другої світової війни ми відкрили виставку нашої сьогоднішньої війни «Україна. Розп‘яття». Вона б не стала можливою без наших героїчних Збройних сил та МВС України», – розповів Олександр Ткаченко.

b66dd6ff-9541-4977-bbaa-9cc75c374a04

Ткаченко розповів, що на виставці забрано артефакти російської агресії в Україні, трофеї наших ЗСУ, облаштування укриттів, де сьогодні майже живуть українці, жахливі та потужні кадри нашої війни за самовизначення та існування.

За словами міністра, виставка буде відкрита з 8 травня з урахуванням всіх заходів безпеки. 9 травня музей не працює, з 10 травня – вхід на виставку за попереднім записом для уникнення черг та скупчення. Пускатимуть стільки людей одночасно, скільки вміщує бомбосховище музею.
93e72e86-a5ce-493c-a46c-e2b827b69054
Схожі новини