У лікарні ОХМАТДИТ вилікували 2-річного хлопчика із пневмонією | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У лікарні ОХМАТДИТ вилікували 2-річного хлопчика із пневмонією
20 Грудня, 13:42

У лікарні ОХМАТДИТ вилікували 2-річного хлопчика із пневмонією

Хірурги лікарні «Охматдит» успішно вилікували 2-річного хлопчика Деміра із пневмонією. Про це повідомила пресслужба лікарні.

Сім’я приїхала з Дрогобича Львівської області. Деміру 2 рочки. Почалося все із симптом вірусної інфекції. А після 2 днів вдома у дитини почалися симптоми пневмонії. У місцевій лікарні хлопчика лікували антибіотиками. Але малюку краще не ставало. Тож сім’я вирішила звернутися до львівського «Охматдиту».

Фахівці виявили у дитини двобічну пневмонію, лівобічний ексудативний плеврит та фібриноторакс. Хірурги шпиталю провели діагностично-лікувальну торакоскопію.

«Пневмонія спричиняє інтоксикацію, дихальну недостатність. Усі важко переносять це захворювання. Тим більше, із масивними ураженнями та плевритом», — зазначив торакальний хірург Олександр Колодій.

Фахівці оглянули плевральну порожнину, розʼєднали плевральні спайки. Також провели ряд лікувально-профілактичних заходів з оздоровлення організму і видалення з плевральної порожнини повітря, крові або рідини, розправлення легені та ліквідація зміщення середостіння, яке спричиняє гемодинамічні порушення.

Вміст з плевральної порожнини скерували на бактеріологічний посів, щоб визначити яка саме бактерія викликала дане захворювання. Виявили бактерію, яка є стійкою до більшості антибіотиків.

Лікування пройшло успішно. Наразі хлопчика вже виписали додому.

Відео