У лікарнях Самбора та Жовкви з понеділка відкривають відділення для коронавірусних хворих | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У лікарнях Самбора та Жовкви з понеділка відкривають відділення для коронавірусних хворих
08 Жовтня, 15:15
logo-black

У лікарнях Самбора та Жовкви з понеділка відкривають відділення для коронавірусних хворих

Вже з понеділка у стаціонарах Самбірської та Жовківської райлікарень лікарні відкриють ковідні відділення. Окрім того роботу починають також 5 та 1 міські лікарні Львова.

«Ситуація на Львівщині погіршується щодень, на жаль. Впродовж 2 тижнів ми спостерігаємо ситуацію, коли збільшується кількість госпіталізованих осіб. Сьогодні на ранок вже 2196 хворих перебувають на стаціонарному лікуванні. З них 144 у реанімаційних відділеннях, – каже Орест Чемерис керівник Департаменту охорони здоров’я ЛОДА. – 20 закладів внесені до переліку, які надаватимуть допомогу коронавірусним хворим, 16 вже приймають, ще 4 розпочинають свою роботу із понеділка. Це Жовківська і Самбірська районні лікарні а також міські лікарні Львова №1 та № 5.

Зі слів Чемериса, загалом зараз для пацієнтів з ковідом на Львівщині відведено 4 170 ліжкомісць у лікарнях. 95% ліжок забезпечені киснем.

«Є повністю завантажена лікарня в Рудках, відповідно, відкриваємо стаціонар у напрямку ковіду в Самборі Окрім того додаєм до роботи Жовківську лікарню, оскільки ми бачимо, що є високі тенденції госпіталізацій саме в північній частині області», – пояснив голова Департаменту.

Та додав, що цілком ймовірно, вже за 7-8 днів наша область може опинитися в «червоній» зоні.

 До слова, вже сьогодні, 8 жовтня, в Україні 13 областей перейшли в “помаранчеву” зону епідемічної небезпеки. До переліку регіонів, де перевищено рівень захворюваності на Covid-19, додалася Тернопільська область. У цій же зоні також: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська і Чернівецька області. Львівська поки у «жовтій». До «червоної» наразі не віднесений жоден регіон.

Відео