У лісі на Старосамбірщині знайшли тіло 59-річного чоловіка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У лісі на Старосамбірщині знайшли тіло 59-річного чоловіка
01 Лютого, 12:01
logo-black

У лісі на Старосамбірщині знайшли тіло 59-річного чоловіка

Вчора ввечері, 31 січня, в урочищі Паучинське в лісовому масиві неподалік села Тисовиця Старосамбірського району місцевий мешканець натрапив на тіло незнайомого чоловіка. Викликав поліцію. Правоохоронці обстежили одяг покійного, виявили його особисті документи. У паспорті небіжчика зазначалося, що він народився у 1961 році. Чоловік мешкав у сусідньому селі Велика Лінина.

«Покійний був дуже добрим, привітним. У нашому селі поселився нещодавно, коли з дружиною розійшовся. Його мати померла, тому жив сам у батьківській хаті. Сусідами та односельчанам допомагав, як в кого яка важка робота була. У нашому селі також його сестра мешкає, то інколи до нього заходила», – розповідають LMN мешканці Великої Лінини.

Люди кажуть, що цей чоловік зник ще у п’ятницю, 29  січня. Очевидці пригадують, що у той день бачили його у Лаврові біля місцевої крамниці. Питав, як дійти до села, в якому мешкав.

«Мабуть, він заблукав. Його тіло лежало за 3 кілометри від Великої Лінини. Точної причини смерті ще не знаємо, чекаємо на висновок експертизи. Слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Кажуть, що у чоловіка були проблеми зі серцем, – зазначають LMN старосамбірські правоохоронці. – Його тіло було притрушене снігом. Якби не цей випадковий перехожий, то невідомо, коли би його й знайшли».

 

Фото: ілюстративне

Відео